Spa

Zapoznaj się z naszą ofertą SPA

Masaże

Masaż klasyczny. Masaż całego ciała na ciepłym olejku. Celem zabiegu jest poprawa samopoczucia i relaksacja zmęczonych mięśni. Masaż redukuje stres i silne napięcia mięśniowe.

60 min / 250 PLN

Na ciepłym masełku SHEA. Masaż relaksacyjny całego ciała z masażem głowy i stóp wprowadzający w stan głębokiego odprężenia. Nawilża ciało i pielęgnuje skórę. Masaż rozpoczyna się rytuałem przywitania „Welcome touch” body brushing. Wykonywany na indywidualnie dobranym ciepłym maśle shea.

60 min / 270 PLN

Aromatyczny masaż świecą. Masaż relaksacyjny całego ciała ciepłą świecą o zapachu świeżego mango lub słodkiej pinakolady, pozostawiając ją miękką, gładką i aksamitną. Masaż rozpoczyna się rytuałem przywitania „Welcome touch” body brushing.

60 min / 280 PLN

Perfect Contour Yonelle . Masaż pobudzający drenaż i mikrokrążenie, dzięki czemu ciało łatwiej oczyszcza się z toksyn. Modeluje sylwetkę i działa silnie nawilżająco, dając efekt anty-aging. Polecany w trakcie kuracji odchudzających oraz profilaktyce cellulitu, rozstępów i wiotczenia.

60 min / 300 PLN

Bio-Revital Yonelle. Masaż odprężający pomaga pozbyć się skutków stresu i dolegliwości bólowych, poprawiając jakość i wygląd skóry. Efekt wygładzenia, nawilżenia i regeneracja płaszcza hydrolipidowego skory. Aromaterapeutyczny olejek ze skórek mandarynki zachwyci zapachem, zostawiając skórę aksamitną. Polecamy również dla kobiet w ciąży i okresie karmienia.

60 min / 300 PLN

Rytuały na ciało

Rytuał Bamboo Body Strech. Masaż terapeutyczno-relaksacyjny ciepłymi kijami bambusowymi rożnej wielkości połączony z techniką manualną. Celem zabiegu jest rozciąganie napiętych mięśni poprzez tzw. rolling. Wykonywany na ciepłym olejku z bambusa i limonki, nawilża, odżywia i ujędrnia, a piękny zapach wprowadza w stan głębokiego relaksu. Masaż rozpoczyna się rytuałem przywitania „Welcome touch” body brushing.

60 min / 280 PLN

Rytuał Hot Stones Therapy. Masaż terapeutyczno-relaksacyjny ciepłymi kamieniami z lawy wulkanicznej połączony z techniką manualną. Celem zabiegu jest rozgrzanie tkanek, a następnie poprzez techniki masażu klasycznego rozluźnienie mięśni. Wykonywany na ciepłym olejku z bambusa i limonki. Zabieg dedykowany dla osób z przewlekłym napięciem mięśniowym oraz w celu relaksacji. Masaż rozpoczyna się rytuałem przywitania „Welcome touch” body brushing.

60 min / 280 PLN  

Masaże twarzy

Collagenowe nawilżenie NOWOŚĆ!!! Masaż relaksacyjny twarzy, szyi i dekoltu na masełku kolagenowym z kwasem hialuronowym. Dzięki silnym właściwościom pochłaniającym wodę, może działać jako miejscowy wypełniacz skóry przyczyniając się do zwiększenia jej sprężystości i elastyczności.

30 min / 130 PLN

Japoński Cosmolifting by Lone Sorensen. Technika masażu twarzy, która jest połaczeniem medycyny orientalnej z wykorzystaniem punktów neuro-odruchowych związanych z meridianami stref odruchowych z Azji Południowej, Wietnamu oraz japońskiej procedury stymulacji układu limfatycznego. Stymulacja punktów i stref odruchowych pozwala zrównoważyć napięcia mięśni w całym ciele, w tym mięśni twarzy. Efekt to oczyszczenie i eliminacja toksyn z organizmu.  

90 min / 300 PLN      

SPA dostępne jest dla gości Ataraxii. Wszystkie zabiegi wymagają wcześniejszej rezerwacji, którą najlepiej robić z wyprzedzeniem dzwoniąc pod numer

Tel. 507 286 910

Zapraszamy