Zakwaterowanie

UWAGA

Do cen trzeba doliczyć opłatę miejscowa, którą pobiera gmina Łukta. 

Stawka opłaty miejscowej wynosi 2.50 zł na osobę za każdy dzień pobytu.

Odrobina luksusu, zabytkowe meble, wygodne łóżka, prywatne łazienki, pięknie urządzone ekskluzywne pokoje, zaplecze odnowy biologicznej z jacuzzi i sauną, biblioteka w czterech językach, pokój aromatyczny, niezawodna i indywidualna obsługa w rodzinnej atmosferze – to właśnie wyróżnia ATARAXIA.

Ekskluzywne i indywidualnie urządzone pokoje gościnne

1 apartament – z łazienką, sypialnią i pokojem dziennym

Ciesz się wysokiej jakości komfortem z salonem, sypialnią i łazienką. Królewskie podwójne łóżko zaprasza do spędzenia nocy. Z salonu mają Państwo widok przez nasze panoramiczne okna na okoliczne lasy, widok, który promieniuje spokojem i relaksem i przyczynia się do Państwa dobrego samopoczucia. Łazienka wyposażona jest w wannę.

Cena w sezonie: 640 zł (za minimum pięć nocy 620 zł)

Cena poza sezonem: 600 zł

1 pokój dwuosobowy Premium z dodatkowym łóżkiem pojedynczym

Pod skośnym dachem czeka na Państwa wygodne, nowoczesne podwójne łóżko. Pojedyncze łóżko jest umieszczone w dodatkowej wnęce. Pokój posiada własną łazienkę z prysznicem/WC.

Cena w sezonie: 450 zł (za minimum pięć nocy 430 zł)

Cena poza sezonem: 420 zł

1 pokój dwuosobowy Premium

Przestronny pokój dwuosobowy z nowoczesnym łóżkiem małżeńskim i przestronną częścią wypoczynkową zaprasza do pobytu. Pokój posiada własną łazienkę z prysznicem/WC.

Cena w sezonie: 430 zł (za minimum pięć nocy 410 zł)

Cena poza sezonem: 400 zł

4 standardowe pokoje dwuosobowe z dodatkowym łóżkiem pojedynczym

Nasze standardowe pokoje dwuosobowe wyposażone są w nowoczesne łóżko małżeńskie, jak również jednoosobowe, dzięki czemu nawet trzy osoby mogą wygodnie przenocować w tym pokoju. Pokoje posiadają własną łazienkę z prysznicem/WC.

Cena w sezonie: 380 zł (za minimum pięć nocy 360 zł)

Cena poza sezonem: 340 zł

2 standardowe pokoje dwuosobowe

Komfortowo i gustownie urządzone, z nowoczesnym łóżkiem małżeńskim i siedzeniami w klasycznym stylu, oferują relaks i spokój.Pokoje posiadają własną łazienkę z prysznicem/WC.

Cena w sezonie: 350 zł (za minimum pięć nocy 330 zł)

Cena poza sezonem: 310 zł

1 pokój jednoosobowy komfort

Ciesz się luksusem przestronnego jednoosobowego pokoju z antycznym łóżkiem i wspaniałym widokiem na okolicę. Pokój posiada własną łazienkę z prysznicem/WC oraz balkon.

Cena w sezonie: 340 zł (za minimum pięć nocy 320 zł)

Cena poza sezonem: 300 zł

„Małe pokoje wellness”

Nasze łazienki spełniają nowoczesne standardy higieny i są zgodne z obowiązującymi przepisami. Ze względu na środowisko, nasze spłuczki toaletowe wykorzystują wodę deszczową. Wszystkie pokoje mają wystarczającą ilość ręczników i artykułów higieny osobistej.

Aromatyczna sala z lekkimi, wygodnymi fotelami do medytacji i relaksu, fotel do masażu, przytulne miejsca do siedzenia, biblioteka z książkami i grami planszowymi, zadaszone tarasy i wiele więcej – to wszystko, co ATARAXIA oferuje dla relaksu i przyjemności.