Zakwaterowanie

UWAGA

Do cen trzeba doliczyć opłatę miejscowa, którą pobiera gmina Łukta. 

Stawka opłaty miejscowej wynosi 3 zł na osobę za każdy dzień pobytu.

Odrobina luksusu, zabytkowe meble, wygodne łóżka, prywatne łazienki, pięknie urządzone ekskluzywne pokoje, zaplecze odnowy biologicznej z jacuzzi i sauną, biblioteka w czterech językach, pokój aromatyczny, niezawodna i indywidualna obsługa w rodzinnej atmosferze – to właśnie wyróżnia ATARAXIA.

Ekskluzywne i indywidualnie urządzone pokoje gościnne

1 apartament – z łazienką, sypialnią i pokojem dziennym

Ciesz się wysokiej jakości komfortem z salonem, sypialnią i łazienką. Królewskie podwójne łóżko zaprasza do spędzenia nocy. Z salonu mają Państwo widok przez nasze panoramiczne okna na okoliczne lasy, widok, który promieniuje spokojem i relaksem i przyczynia się do Państwa dobrego samopoczucia. Łazienka wyposażona jest w wannę.

Cena w sezonie: 640 zł (za minimum pięć nocy 620 zł)

Cena poza sezonem: 600 zł

1 pokój dwuosobowy Premium z dodatkowym łóżkiem pojedynczym

Pod skośnym dachem czeka na Państwa wygodne, nowoczesne podwójne łóżko. Pojedyncze łóżko jest umieszczone w dodatkowej wnęce. Pokój posiada własną łazienkę z prysznicem/WC.

Cena w sezonie: 450 zł (za minimum pięć nocy 430 zł)

Cena poza sezonem: 420 zł

1 pokój dwuosobowy Premium

Przestronny pokój dwuosobowy z nowoczesnym łóżkiem małżeńskim i przestronną częścią wypoczynkową zaprasza do pobytu. Pokój posiada własną łazienkę z prysznicem/WC.

Cena w sezonie: 430 zł (za minimum pięć nocy 410 zł)

Cena poza sezonem: 400 zł

4 standardowe pokoje dwuosobowe z dodatkowym łóżkiem pojedynczym

Nasze standardowe pokoje dwuosobowe wyposażone są w nowoczesne łóżko małżeńskie, jak również jednoosobowe, dzięki czemu nawet trzy osoby mogą wygodnie przenocować w tym pokoju. Pokoje posiadają własną łazienkę z prysznicem/WC.

Cena w sezonie: 380 zł (za minimum pięć nocy 360 zł)

Cena poza sezonem: 340 zł

2 standardowe pokoje dwuosobowe

Komfortowo i gustownie urządzone, z nowoczesnym łóżkiem małżeńskim i siedzeniami w klasycznym stylu, oferują relaks i spokój.Pokoje posiadają własną łazienkę z prysznicem/WC.

Cena w sezonie: 350 zł (za minimum pięć nocy 330 zł)

Cena poza sezonem: 310 zł

1 pokój jednoosobowy komfort

Ciesz się luksusem przestronnego jednoosobowego pokoju z antycznym łóżkiem i wspaniałym widokiem na okolicę. Pokój posiada własną łazienkę z prysznicem/WC oraz balkon.

Cena w sezonie: 340 zł (za minimum pięć nocy 320 zł)

Cena poza sezonem: 300 zł

„Małe pokoje wellness”

Nasze łazienki spełniają nowoczesne standardy higieny i są zgodne z obowiązującymi przepisami. Ze względu na środowisko, nasze spłuczki toaletowe wykorzystują wodę deszczową. Wszystkie pokoje mają wystarczającą ilość ręczników i artykułów higieny osobistej.

Aromatyczna sala z lekkimi, wygodnymi fotelami do medytacji i relaksu, fotel do masażu, przytulne miejsca do siedzenia, biblioteka z książkami i grami planszowymi, zadaszone tarasy i wiele więcej – to wszystko, co ATARAXIA oferuje dla relaksu i przyjemności.